0430300001-03-G2
DigiKey Part Number
0430300001-03-G2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-G2
Description
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Green
Length
3.00" (76.20mm)
Additional Resources
In-Stock: 110
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10R11,55100R115,51
30R10,16033R304,81
50R9,59740R479,87
100R8,91350R891,35
250R8,12880R2 032,20
500R7,61604R3 808,02
1 000R7,16399R7 163,99
2 500R6,64760R16 619,00
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R11,55100
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R11,55100
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016G GREEN
4" PRE-CRIMP A2016G GREEN
5" PRE-CRIMP A2016G GREEN
6" PRE-CRIMP A2016G GREEN
8" PRE-CRIMP A2016G GREEN