0430300001-03-B2
DigiKey Part Number
0430300001-03-B2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-B2
Description
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Black
Length
3.00" (76.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R11,55100R115,51
30R10,16033R304,81
50R9,59740R479,87
100R8,91350R891,35
250R8,12880R2 032,20
500R7,61604R3 808,02
1 000R7,16399R7 163,99
2 500R6,64760R16 619,00
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R11,55100
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 110
Unit Price: R11,55100
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 990
8" PRE-CRIMP A2016B BLACK