24282-31SG-3ES is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: R712,79310
Datasheet
Image for 24282-31SG-3ES is not available
24282-31SG-3ES
DigiKey Part Number
24282-31SG-3ES-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
24282-31SG-3ES
Description
CONN RCPT FMALE 31P SOLDER CUP
Detailed Description
31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Datasheet
EDA/CAD Models
24282-31SG-3ES Models
Current Rating (Amps)
2.3A
Voltage Rating
600V
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C