PSMN2R7-30BL,118 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Infineon Technologies
In Stock: 0
Unit Price: R0,00000
Datasheet
Similar
Infineon Technologies
In Stock: 19 412
Unit Price: R26,34124
Datasheet
onsemi
STMicroelectronics
N-Channel 30 V 100A (Tc) 170W (Tc) Surface Mount D2PAK