0500798000-05-L8
DigiKey Part Number
0500798000-05-L8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-05-L8
Description
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 28 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
5.00" (127.00mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R9,70200R97,02
30R8,52400R255,72
50R8,04640R402,32
100R7,46390R746,39
250R6,79700R1 699,25
500R6,36050R3 180,25
1 000R5,97569R5 975,69
2 500R5,53617R13 840,43
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
In-Stock: 190
Unit Price: R8,85100
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R9,70200
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1852 BLUE
3" PRE-CRIMP 1852 BLUE
4" PRE-CRIMP 1852 BLUE
6" PRE-CRIMP 1852 BLUE
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE