0460121141-12-R9
DigiKey Part Number
0460121141-12-R9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0460121141-12-R9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 80
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10R14,92100R149,21
30R13,53067R405,92
50R12,93180R646,59
100R12,15950R1 215,95
250R11,21056R2 802,64
500R10,54204R5 271,02
1 000R9,91378R9 913,78
2 500R9,14070R22 851,75
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R15,55900
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R15,55900
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED