0460121141-12-L9
DigiKey Part Number
0460121141-12-L9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0460121141-12-L9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Blue
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R15,55900R155,59
30R14,39767R431,93
50R13,88400R694,20
100R13,22130R1 322,13
250R12,39248R3 098,12
500R11,80054R5 900,27
1 000R11,23706R11 237,06
2 500R10,53360R26 334,00
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R15,55900
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R15,55900
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
In-Stock: 80
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE