0460121141-10-R0-D
DigiKey Part Number
0460121141-10-R0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0460121141-10-R0-D
Description
10" PRE-CRIMP A2040 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Red
Contact End
Pin to Pin
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R22,87300R228,73
30R21,16567R634,97
50R20,41860R1 020,93
100R19,44180R1 944,18
250R18,22288R4 555,72
500R17,35280R8 676,40
1 000R16,52445R16 524,45
2 500R15,49040R38 726,00
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R22,87300
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R22,87300
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED