0430300003-12-N0
DigiKey Part Number
0430300003-12-N0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-N0
Description
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Value Added Item
All prices are in ZAR
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
10R16,86800R168,68
30R14,88867R446,66
50R14,09000R704,50
100R13,11820R1 311,82
250R12,00440R3 001,10
500R11,27666R5 638,33
1 000R10,63530R10 635,30
2 500R9,90299R24 757,48
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: R16,86800
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 565
Unit Price: R15,78800
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
In-Stock: 270
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040R RED
In-Stock: 310
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
4" PRE-CRIMP A2040N BROWN
5" PRE-CRIMP A2040N BROWN
6" PRE-CRIMP A2040N BROWN