0039000428-12-S9
DigiKey Part Number
0039000428-12-S9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-12-S9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Slate
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R20,38600R203,86
30R18,02433R540,73
50R17,07100R853,55
100R15,91270R1 591,27
250R14,58680R3 646,70
500R13,72066R6 860,33
1 000R12,95726R12 957,26
2 500R12,08587R30 214,67
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R19,22400
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R20,38600
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE