0039000428-12-B9
DigiKey Part Number
0039000428-12-B9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-12-B9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R19,22400R192,24
30R17,79533R533,86
50R17,16260R858,13
100R16,34140R1 634,14
250R15,31784R3 829,46
500R14,58616R7 293,08
1 000R13,88967R13 889,67
2 500R13,02034R32 550,85
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R20,38600
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R20,38600
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK