0039000428-12-R9
DigiKey Part Number
0039000428-12-R9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-12-R9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R19,22400R192,24
30R17,79533R533,86
50R17,16260R858,13
100R16,34140R1 634,14
250R15,31784R3 829,46
500R14,58616R7 293,08
1 000R13,88967R13 889,67
2 500R13,02034R32 550,85
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R19,22400
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R20,38600
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED