0039000038-12-W2-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-W2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-W2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 460
QuantityUnit PriceExt Price
10R13,08900R130,89
30R11,87267R356,18
50R11,34800R567,40
100R10,66900R1 066,90
250R9,83624R2 459,06
500R9,24952R4 624,76
1 000R8,69816R8 698,16
2 500R8,01977R20 049,42
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 27
Unit Price: R13,08900
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R13,64500
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 WHITE
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE
4" PRE-CRIMP A2016 WHITE
5" PRE-CRIMP A2016 WHITE
6" PRE-CRIMP A2016 WHITE