0039000038-12-L2-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-L2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-L2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R13,64500R136,45
30R12,63067R378,92
50R12,18240R609,12
100R11,59990R1 159,99
250R10,87288R2 718,22
500R10,35356R5 176,78
1 000R9,85914R9 859,14
2 500R9,24194R23 104,85
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 27
Unit Price: R13,08900
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R13,64500
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 RED
In-Stock: 121
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE