0008500113-12-Y2
DigiKey Part Number
0008500113-12-Y2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-Y2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
Customer Reference
Detailed Description
Yellow 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Yellow
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 20
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10R11,43600R114,36
30R10,58567R317,57
50R10,20920R510,46
100R9,72170R972,17
250R9,11176R2 277,94
500R8,67656R4 338,28
1 000R8,26231R8 262,31
2 500R7,74497R19 362,42
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 1697
Unit Price: R11,43600
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R10,97800
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
In-Stock: 20
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2016 YELLOW