0008500113-12-L2
DigiKey Part Number
0008500113-12-L2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-L2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R10,97800R109,78
30R9,95300R298,59
50R9,50900R475,45
100R8,94130R894,13
250R8,24268R2 060,67
500R7,75118R3 875,59
1 000R7,28915R7 289,15
2 500R6,72064R16 801,60
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 1697
Unit Price: R11,43600
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 30
Unit Price: R11,43600
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
In-Stock: 20
12" PRE-CRIMP A2016 RED
In-Stock: 704
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE