0008500113-05-R2
DigiKey Part Number
0008500113-05-R2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-R2
Description
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Red
Length
5.00" (127.00mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R9,21100R92,11
30R8,52400R255,72
50R8,21980R410,99
100R7,82870R782,87
250R7,33692R1 834,23
500R6,98648R3 493,24
1 000R6,65271R6 652,71
2 500R6,23609R15 590,23
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R9,21100
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R9,21100
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED
8" PRE-CRIMP A2016 RED