0002062101-12-L9-D
DigiKey Part Number
0002062101-12-L9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-L9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Blue
Contact End
Pin to Pin
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R15,80500R158,05
30R14,61567R438,47
50R14,10000R705,00
100R13,42420R1 342,42
250R12,58292R3 145,73
500R11,98214R5 991,07
1 000R11,41000R11 410,00
2 500R10,69571R26 739,28
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 368
Unit Price: R15,15000
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: R15,80500
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2103 RED
In-Stock: 390
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 BLUE
3" PRE-CRIMP A2103 BLUE
4" PRE-CRIMP A2103 BLUE
5" PRE-CRIMP A2103 BLUE
6" PRE-CRIMP A2103 BLUE