0002061101-12-L0
DigiKey Part Number
0002061101-12-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-12-L0
Description
12" PRE-CRIMP A2102 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R18,24300R182,43
30R16,87367R506,21
50R16,27600R813,80
100R15,49710R1 549,71
250R14,52528R3 631,32
500R13,83158R6 915,79
1 000R13,17142R13 171,42
2 500R12,34699R30 867,47
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2102 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R18,24300
12" PRE-CRIMP A2102 GREEN
In-Stock: 0
Unit Price: R18,24300
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2102 RED
12" PRE-CRIMP A2102 SLATE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2102 BLUE
3" PRE-CRIMP A2102 BLUE
4" PRE-CRIMP A2102 BLUE
5" PRE-CRIMP A2102 BLUE
6" PRE-CRIMP A2102 BLUE