0002061101-11-A9
DigiKey Part Number
0002061101-11-A9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-11-A9
Description
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R20,82800R208,28
30R19,26767R578,03
50R18,58280R929,14
100R17,69440R1 769,44
250R16,58548R4 146,37
500R15,79328R7 896,64
1 000R15,03936R15 039,36
2 500R14,09814R35 245,35
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R20,82800
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R20,82800
11" PRE-CRIMP A2103 BROWN
11" PRE-CRIMP A2103 GREEN
11" PRE-CRIMP A2103 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2103 ORANGE