0002061101-10-R0-D
DigiKey Part Number
0002061101-10-R0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-10-R0-D
Description
10" PRE-CRIMP A2102 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R19,76400R197,64
30R18,28600R548,58
50R17,64040R882,02
100R16,79620R1 679,62
250R15,74320R3 935,80
500R14,99126R7 495,63
1 000R14,27579R14 275,79
2 500R13,38225R33 455,62
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2102 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R19,76400
10" PRE-CRIMP A2102 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R19,76400
10" PRE-CRIMP A2102 GREEN
10" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2102 SLATE
Alternate Length
8" PRE-CRIMP A2102 RED
2" PRE-CRIMP A2102 RED
3" PRE-CRIMP A2102 RED
11" PRE-CRIMP A2102 RED
4" PRE-CRIMP A2102 RED