08051C332K4Z2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Unit Price: R0,90800
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 2 630
Unit Price: R4,58000
Datasheet
Direct
Murata Electronics
Upgrade
Murata Electronics
TDK
In Stock: 351
3300 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)