MPIA2512V2-4R7-R is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
Unit Price: R3,81424
Datasheet
4.7 µH Shielded Molded Inductor 1.4 A 235mOhm Max 1008 (2520 Metric)