24282-31PG-3ES is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: R523,57160
Datasheet
Image for 24282-31PG-3ES is not available
24282-31PG-3ES
DigiKey Part Number
24282-31PG-3ES-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
24282-31PG-3ES
Description
CONN RCPT MALE 31P GOLD SLDR CUP
Detailed Description
31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
Current Rating (Amps)
2.3A
Voltage Rating
600V
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C