175101-R1-10.00
DigiKey Part Number
175101-R1-10.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-10.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 10"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 10.000" (254.00mm)
Category
2nd Connector
N-Type Plug
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bulk
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Part Status
Active
Length
10.000" (254.00mm)
Style
N-Type to N-Type
Cable Type
Hand Formable .085
1st Connector
N-Type Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Color
Gray
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
All prices are in ZAR
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
25R971,30680R24 282,67
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 5"
In-Stock: 0
Unit Price: R813,66520
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
In-Stock: 0
Unit Price: R1 015,86120
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"