175101-R1-18.00
DigiKey Part Number
ACX2115-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-18.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 18.00" (457.20mm)
Category
2nd Connector
N-Type Plug
Length
18.00" (457.20mm)
Cable Type
Hand Formable .085
1st Connector
N-Type Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Color
Gray
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
All prices are in ZAR
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
25R1 015,86120R25 396,53
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 5"
In-Stock: 0
Unit Price: R813,66520
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
In-Stock: 0
Unit Price: R1 187,48120
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 8"