IHLP2020BZER4R7M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Unit Price: R8,70536
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 1 394
Unit Price: R17,83000
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
Eaton - Electronics Division
4.7 µH Shielded Molded Inductor 2.8 A 116.6mOhm Max Nonstandard