L000970-80
L000970-80
L000970-80
DigiKey Part Number
343-L000970-80-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L000970-80
Description
EVB ANT, 868MHZ, 5X3X0.5
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
L000970-01 - Antenna 863MHz ~ 970MHz Evaluation Board
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
L000970-80 Models
Category
Frequency
863MHz ~ 970MHz
Manufacturer
TE Connectivity Linx
Contents
Board(s)
Packaging
Bag
Utilized IC / Part
L000970-01
Part Status
Active
RF Frequency
863MHz ~ 970MHz