CSI-RGFI-200-UFFR
DigiKey Part Number
CSI-RGFI-200-UFFR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CSI-RGFI-200-UFFR
Description
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 7.8"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial U.FL (UMCC) to RP-SMA 1.13mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm)
EDA/CAD Models
CSI-RGFI-200-UFFR Models
Length
7.874" (200.00mm)
Cable Type
1.13mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
Additional Resources
In-Stock: 1 238
QuantityUnit PriceExt Price
1R105,36000R105,36
Alternate Length
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 3.9"
In-Stock: 1268
Unit Price: R102,75000
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 11.8"