TPX255950MT-7089A1
DigiKey Part Number
445-TPX255950MT-7089A1TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-TPX255950MT-7089A1CT-ND - Cut Tape (CT)
445-TPX255950MT-7089A1DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TPX255950MT-7089A1
Description
MULTILAYER TRIPLEXER FOR LTE/5GH
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Triplexer 617MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.95GHz 1008 (2520 Metric), 9 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
617MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.95GHz