CGA6M2X7R1E475M200AD is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 2 951
Unit Price: R7,53000
Datasheet
4.7 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)