CGA4J4X7T2W223K125AA | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CGA4J4X7T2W223K125AA |
Description | CAP CER 0.022UF 450V X7T 0805 |
Manufacturer Standard Lead Time | 24 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 0.022 µF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | CGA4J4X7T2W223K125AA Models |
Category | Temperature Coefficient |
Mfr | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Tolerance ±10% | Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
Voltage - Rated | Thickness (Max) 0.057" (1.45mm) |