GBC34SABN-M30
DigiKey Part Number
S1033E-34-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GBC34SABN-M30
Description
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
Customer Reference
Detailed Description
Connector Header Surface Mount 34 position 0.100" (2.54mm)
Category
Contact Length - Mating
0.230" (5.84mm)
Mfr
Insulation Height
0.100" (2.54mm)
Number of Rows
1
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Current Rating (Amps)
3A
QuantityUnit PriceExt Price
1R62,66000R62,66
10R53,23900R532,39
100R45,24140R4 524,14
500R40,38452R20 192,26
1 000R38,45784R38 457,84
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
In-Stock: 3595
Unit Price: R57,10000
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
In-Stock: 0
Unit Price: R64,30000
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 31POS 2.54MM