SIT1533AC-H5-D13-32.768G is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 5 787
Unit Price: R21,76000
Datasheet
32.768 kHz XO (Standard) NanoDrive™ Oscillator 1.2V ~ 3.63V 4-SMD, No Lead