R123315000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Radiall USA, Inc.
In Stock: 0
Unit Price: R517,52480
Datasheet
QMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohms Panel Mount Crimp
R123315000
DigiKey Part Number
2201-R123315000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R123315000
Description
QMA / STRAIGHT BULKHEAD JACK CRI
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency - Max
6 GHz
Mfr
Number of Ports
1
Packaging
Bulk
Housing Color
Silver
Part Status
Active
Center Contact Material
Beryllium Copper
Connector Style
Body Material
Brass
Connector Type
Jack, Female Socket
Body Finish
White Bronze
Contact Termination
Crimp
Center Contact Plating
Gold
Shield Termination
Crimp
Dielectric Material
Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Impedance
50 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Mounting Type
Panel Mount
Voltage Rating
335 V