EEH-ZE1H101P is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 593
Unit Price: R49,74000
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 252
Unit Price: R60,54000
Datasheet
100 µF 50 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 28mOhm 2000 Hrs @ 145°C