NA5-15W101B-V1
DigiKey Part Number
236-NA5-15W101B-V1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NA5-15W101B-V1
Description
SYSMAC NA HMI, 15", BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Human Machine Interface (HMI) Touchscreen 15.4" Color
Category
Display Type
Color
Manufacturer
Omron Automation and Safety
Case Color
Black
Series
Operating Temperature
0°C ~ 50°C
Packaging
Box
Ingress Protection
IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant; NEMA 4X
Part Status
Active
Voltage - Supply
24VDC
Type
Touchscreen
Features
Memory Card Interface
Size - Display
15.4"