PCJ1C121MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 0
Unit Price: R27,98000
Datasheet
Direct
Chemi-Con
In Stock: 0
Unit Price: R43,52000
Datasheet
120 µF 16 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 24mOhm 2000 Hrs @ 105°C
CJ-SERIES-8x7mm