BZX84J-C5V6,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 10 000
Unit Price: R3,60000
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 2
Unit Price: R4,09000
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 2 953
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 5.6 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F