XRCPB25M000F3M00R0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 138 871
Unit Price: R4,91000
Datasheet
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
In Stock: 2 975
Unit Price: R8,51000
Datasheet
25 MHz ±30ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead