NFZ32BW210HN10L is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiyo Yuden
In Stock: 2 243
Unit Price: R4,91000
Datasheet
21 Ohms @ 1 MHz 1 Ferrite Bead 2-SMD, Flat Lead 1.2A 144mOhm