LLL185R71C473MA11L is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Unit Price: R5,99745
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Unit Price: R5,35963
Datasheet
0.047 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)