DLP11SN121SL2L is Obsolete and no longer manufactured.
In Stock: 151 685
Unit Price: R1,64000
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 8 719
Unit Price: R6,54000
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 2.5Ohm