DLP0NSN121HL2L is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Murata Electronics
In Stock: 194 168
Unit Price: R1,64000
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 4.75Ohm
DLP0NSN121HL2L
DigiKey Part Number
490-5152-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLP0NSN121HL2L
Description
CMC 90MA 2LN 120 OHM SMD
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
DLP0NSN121HL2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
4.75Ohm
Manufacturer
Murata Electronics
Voltage Rating - DC
5V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Obsolete
Size / Dimension
0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Filter Type
Signal Line
Height (Max)
0.020" (0.50mm)
Number of Lines
2
Package / Case
0302 (0806 Metric), 4 Lead
Impedance @ Frequency
120 Ohms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
90mA