BLM15BB220SH1D
DigiKey Part Number
490-BLM15BB220SH1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM15BB220SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15BB220SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BLM15BB220SH1D
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0402 1LN
Detailed Description
22 Ohms @ 100 MHz 1 Differential Mode - Single Ferrite Bead 0402 (1005 Metric)
EDA/CAD Models
BLM15BB220SH1D Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Impedance @ Frequency
22 Ohms @ 100 MHz
Height (Max)
0.022" (0.55mm)
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)