BU-2929-M-39-0
DigiKey Part Number
314-1223-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BU-2929-M-39-0
Description
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
39.0" (990.60mm) Banana Plug, Single To Banana Plug, Single Patch Cord 3000V (3kV)
Category
Cable Length
39.0" (990.60mm)
Wire Gauge
18 AWG
Voltage - Rated
3000V (3kV)
Current Rating (Amps)
20A
In-Stock: 9
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
1R313,97000R313,97
10R276,33700R2 763,37
25R265,21200R6 630,30
100R257,35850R25 735,85
500R252,12464R126 062,32
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
In-Stock: 20
Unit Price: R313,97000
Alternate Length
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
In-Stock: 0
Unit Price: R228,40000
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
In-Stock: 1
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
In-Stock: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"