0500798000-08-N8
DigiKey Part Number
0500798000-08-N8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-08-N8
Description
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 28 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
8.00" (203.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R10,65100R106,51
30R9,35833R280,75
50R8,83820R441,91
100R8,20500R820,50
250R7,47764R1 869,41
500R7,00186R3 500,93
1 000R6,58252R6 582,52
2 500R6,10350R15 258,75
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
In-Stock: 30
Unit Price: R10,65100
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R10,65100
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
In-Stock: 0
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1852 BROWN
3" PRE-CRIMP 1852 BROWN
4" PRE-CRIMP 1852 BROWN
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
6" PRE-CRIMP 1852 BROWN