0460121141-12-W0
DigiKey Part Number
0460121141-12-W0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0460121141-12-W0
Description
12" PRE-CRIMP A2040 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
White
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 70
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10R14,08700R140,87
30R12,77800R383,34
50R12,21180R610,59
100R11,48210R1 148,21
250R10,58624R2 646,56
500R9,95468R4 977,34
1 000R9,36160R9 361,60
2 500R8,63154R21 578,85
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R14,69200
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R14,69200
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 WHITE
3" PRE-CRIMP A2040 WHITE
4" PRE-CRIMP A2040 WHITE
5" PRE-CRIMP A2040 WHITE
6" PRE-CRIMP A2040 WHITE