0460121141-12-R0
DigiKey Part Number
0460121141-12-R0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0460121141-12-R0
Description
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Red
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R14,69200R146,92
30R13,59600R407,88
50R13,11180R655,59
100R12,48510R1 248,51
250R11,70204R2 925,51
500R11,14314R5 571,57
1 000R10,61109R10 611,09
2 500R9,94690R24 867,25
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R14,69200
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R14,69200
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED