0460121141-11-R0-D
DigiKey Part Number
0460121141-11-R0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0460121141-11-R0-D
Description
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Red
Contact End
Pin to Pin
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10R23,24900R232,49
30R21,51467R645,44
50R20,75220R1 037,61
100R19,75920R1 975,92
250R18,52132R4 630,33
500R17,63716R8 818,58
1 000R16,79538R16 795,38
2 500R15,74426R39 360,65
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: R23,24900
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: R23,24900
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED